top of page

ZESPÓŁ

Naszą wizytówką jest kompetentny zespół, który zyskiwał doświadczenie nie tylko w dużych zakładach poligraficznych, papierniach, ale także agencjach reklamowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy wiedzę i zaangażowanie tych ludzi. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu Klientów. Wierzymy, że praca z nami będzie dla Państwa przyjemnością.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Kama_Drezewska_1_edited.jpg

Kama Dreżewska

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

W branży poligraficznej od 2005 roku. Z wykształcenia ekonomista/księgowa, tylko temperament nie zgrał się z wyuczonym zawodem. Z tego czasu pozostała dokładność i wnikliwość w podejściu do zagadnienia. Doświadczenie zawodowe w poligrafii zdobywała pracując w drukarni heatsetowej jako specjalista ds. sprzedaży, później jako kierownik działu sprzedaży.

 

Z printCARE związana „od samego początku”. Specjalizuje się w druku heatsetowym, ale inne techniki druku nie są jej obce. Posiada ogromną wiedzę z zakresu papierów do druku.

kom. + 48 510 198 355

e-mail: kdrezewska@printcare.pl

Jakub_Jakuta_edited.jpg

Jakub Jakuta

Key Account Manager

W branży poligraficznej od 2008.  W tym czasie zajmował się kartami plastikowymi, drukiem heatsetowym, ale także pracował w firmie zarządzającej drukiem (Print Management). Profesjonalne spojrzenie kieruje również w stronę logistyki papieru oraz produkcji opakowań i materiałów POS. Doświadczenie zdobywał w firmach polskich i zagranicznych.

 

Z printCARE związany od 2012. Zajmuje stanowisko Key Account Manager. Pozyskuje i obsługuje Klientów zagranicznych i krajowych.

Kom. + 48 882 050 305

e-mail: jjakuta@printcare.pl

BBAt%20kopia_edited.jpg

Beata Batkowska

Key Account Manager

W branży poligraficznej od 2002 roku. Swoją karierę zawodową zaczynała jako Koordynator Produkcji, zajmując się przede wszystkim klientami zagranicznymi. W latach 2007-2020 zdobywała doświadczenie pracując w firmach dystrybuujących papier – począwszy od stanowiska Backsellera, poprzez Key Accounta i Product Managera. Dzięki temu posiada ogromną wiedzę o papierze arkuszowym, a także szeroką znajomość wszelkiego typu drukarń w całej Polsce. 

 

Z printCARE związana od 2020. Zajmuje stanowisko Key Account Manager. Pozyskuje i obsługuje Klientów zagranicznych i krajowych.

kom. + 48 662 235 543

e-mail: bbatkowska@printcare.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

IMG-20200217-WA0007_edited.jpg

Małgorzata Osowiecka

koordynator produkcji

W branży poligraficznej od 2007 roku. Karierę zawodową zaczynała w firmie z branży papierniczej Stora Enso. W zespole printCARE działa w dwóch obszarach. Z jednej strony jest nieocenionym wsparciem dla działu handlowego. Uczestniczy w procesie od wyceny projektu do jego realizacji. Poprzez stały kontakt z Klientem i dostawcą dba, aby na każdym etapie realizacji projekt otoczony był należytą opieką. Z drugiej strony Małgorzata zarządza naszymi zakupami papieru. Jej rolą jest zadbanie, aby właściwy surowiec dotarł na czas i we właściwe miejsce.

Z printCARE związana od 2011 roku.

kom. + 48 513 017 498

e-mail: mosowiecka@printcare.pl

20220411_181017_edited.jpg

Natalia Kosiorowska

koordynator produkcji

W branży poligraficznej od 2010 roku. Dzięki wieloletniej pracy w sektorze poligrafii medialnej i gamingowej zdobyła szeroką wiedzę na temat prowadzenia skomplikowanych projektów dla największych koncernów mediowych, takich jak wytwórnie filmowe i wydawcy gier komputerowych. Potrafi zbudować bardzo dobrą relację z klientem dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, elastyczności w działaniu, zrozumieniu jego potrzeb. Dba o utrzymanie i rozwój dobrych relacji z kontrahentami. Zarządza wszystkimi fazami projektu, począwszy od wyceny po realizację i dostawę. Ustala specyfikację zamawianych produktów oraz harmonogram dostaw. Podczas realizacji zleceń pozostaje w stałym kontakcie z naszymi klientami i dostawcami, aby na każdym etapie realizacji projekt otoczony był należytą opieką.

Z printCARE związana od 2022 roku.

kom. +48 660 700 568

e-mail: nkosiorowska@printcare.pl 

image001_edited.jpg

Paweł Kulczyński

koordynator produkcji

W branży poligraficznej od 2004 roku. Absolwent UW oraz Politechniki Warszawskiej, na której zdobył tytuł inżyniera produkcji w poligrafii. Pracował zarówno w średniej wielkości firmach rodzinnych jak i międzynarodowych korporacjach. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mu zaproponować najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie.  Człowiek o anielskiej cierpliwości w podejściu do najbardziej wymagających Klientów. Zadaniem Pawła jest kompleksowa obsługa klienta. Przygotowuje wyceny, ustala szczegóły dotyczące produkcji i jej przebiegu oraz koordynuje dostawy. W trakcie realizacji zamówienia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naszymi Klientami oraz dostawcami. Odpowiedzialnie czuwa nad wykonaniem zleconych nam prac.

Z printCARE związany od 2019 roku.

kom. + 48 696 861 283

e-mail: pkulczynski@printcare.pl

Ela_Korzeniowska-2.png

Elżbieta Korzeniowska

koordynator produkcji

W branży poligraficznej od 1997 roku. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała w Wydawnictwie Prószyński i S-ka, następne lata to praca w drukarniach: Superkolor, Winkowski i Quad/Winkowski Sp. z o.o. W printCARE zajmuje stanowisko koordynatora produkcji w Dziale Obsługi Klienta. Przygotowuje wyceny, ustala szczegóły dotyczące produkcji i jej przebiegu oraz koordynuje dostawy. W trakcie realizacji zamówienia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naszymi Klientami oraz dostawcami. Odpowiedzialnie czuwa nad wykonaniem zleconych nam prac.

 

Z printCARE związana od 2013 roku.

Kom. + 48 660 733 638

e-mail: ekorzeniowska@printcare.pl

Dominik_Dracz-1-400x400.png

Dominik Dracz

koordynator produkcji

W branży poligraficznej od 1999 roku. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadał za produkcję w wydawnictwie i agencji reklamowej, pracował również w drukarni. Różnorodne doświadczenie pozwala mu spojrzeć na druk z różnych perspektyw. Swobodnie porusza się w każdej z dostępnych technik druku, proponując optymalne rozwiązania. Zadaniem Dominika jest kompleksowa obsługa klienta. Przygotowuje wyceny, ustala szczegóły dotyczące produkcji i jej przebiegu oraz koordynuje dostawy. W trakcie realizacji zamówienia pozostaje w bezpośrednim kontakcie z naszymi Klientami oraz dostawcami. Odpowiedzialnie czuwa nad wykonaniem zleconych nam prac.

Z printCARE związany od 2014 roku.

Kom. + 48 668 685 103

e-mail: ddracz@printcare.pl

JK.png

Jarek Kościelnicki

STUDIO GRAFICZNE

Jest grafikiem komputerowym z 15-letnim doświadczeniem. Zajmuje się graficzną obsługą zamówień naszych Klientów, tworząc m. in. materiały reklamowe  czy identyfikacje wizualne. Potrafi stworzyć to, czego Klient potrzebuje w danej chwili. Dla naszych Klientów weryfikuje również poprawność materiałów do druku (DTP), przygotowanych przez firmy zewnętrzne (np. agencje reklamowe).

Z printCARE związany od 2011 roku.

Kom. +48 509 957 514

e-mail: jkoscielnicki@printcare.pl

BIURO

BEB_edited_edited.png
kir.png

Beata Borzewska

office manager

Zajmuje stanowisko Office Managera. Zarządza biurem, dbając o jego sprawne funkcjonowanie, przepływ informacji i dobrą organizację. Przygotowuje dokumentację spółki, płatności i rozliczenia z naszymi Klientami i dostawcami.

Z printCARE związana od 2013 roku.

 

Tel.  + 48 (22) 833 83 71

Kom. + 48 668 684 568

e-mail: bborzewska@printcare.pl

AZ.jpg

Agnieszka Ziółkowska

office manager

Zajmuje stanowisko Specjalisty ds. administracyjnych. Zapewnia wsparcie organizacyjne dla całego biura w codziennej pracy. Prowadzi rejestry obiegu korespondencji i faktur. Przygotowuje przesyłki kurierskie do klientów i dostawców.

Z printCARE związana od 2018 roku.

 

Tel.  + 48 (22) 833 83 71

Kom. + 48 539 772 423

e-mail: aziolkowska@printcare.pl

ZARZĄD

MM.png

Michał Majewski

PREZES ZARZĄDU

W branży poligraficznej od 2006 roku. Z wykształcenia ekonomista z zawodu manager z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczenie zawodowe w obszarze poligrafii zdobywał w drukarni heatsetowej na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

 

Współzałożyciel i współwłaściciel printCARE (2009). Do obowiązków Michała należy zarządzanie firmą oraz rozwój nowych obszarów biznesowych spółki.

 

Tel.  + 48 (22) 833 83 71

e-mail: mmajewski@printcare.pl

MG.png

Mariusz Grzelak

CZŁONEK ZARZĄDU

W branży poligraficznej od 1999 roku. Z wykształcenia ekonomista. Od samego początku kariery zawodowej zarządzał własną firmą. Mariusz to doświadczony człowiek biznesu.

 

Współzałożyciel i współwłaściciel printCARE (2009). Do obowiązków Mariusza należy zarządzanie firmą oraz rozwój nowych obszarów biznesowych spółki.

 

Tel.  + 48 (22) 833 83 71

e-mail: mgrzelak@printcare.pl

bottom of page